Rovno na obsah Rovno na menu
Menu
Facebook
Obec Žirany

Vitajte v obci

Žirany

Vitajte v obci

Zsére

REPREZENTAČNÝ PLES 2024

Dňa 19. apríla 2024, v piatok večer sa Žirany zahalili do závoja zábavy a elegancie, keď sa konal 14. ročník Reprezentačného obecného plesu. Toto podujatie prilákalo mnoho hostí, túžiacich po výnimočnom zážitku, a veríme, že nesklamalo ani jedného z nich.

Už pri vstupe do nádherne vyzdobenej sály bolo cítiť atmosféru plnú exkluzivity, ktorá nás hneď vtiahla do sveta plesovej elegancie.

Skupina Tequila Showband vytvorila svojou hudobnou produkciou skvelú náladu, ktorá nenechala hostí sedieť na stoličkách a vtiahla ich na tanečný parket.

Svoj tanečný talent predviedli aj mladí a nadaní tanečníci z Nitry, ktorí nás svojim vystúpením očarili a dotvárali celkovú atmosféru večera.

Celý večer bol nádhernou kombináciou zábavy, hudby a spoločenského života.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do prípravy a priebehu tohto krásneho podujatia. Úprimné poďakovanie patrí aj všetkým podnikateľom, organizáciám a jednotlivcom – sponzorom a prispievateľom do našej bohatej tomboly, skvelému tímu Espresso Baru Pohranice za dokonale odvedenú prácu a samozrejme Vám hosťom za jedinečnú atmosféru.

Tešíme sa na vás milí priatelia opäť o rok – na Reprezentačnom plese 2025!

Dátum vloženia: 24. 4. 2024 15:57
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 4. 2024 17:06
Autor: Správca Webu
hore